Erotický noční klub

Cabaret Moulin Rouge je nejlepším nočním zábavným podnikem tohoto druhu.

Erotický noční klub - Moulin Rouge ZnojmoPři vstupu do tohoto klubu „Moulin Rouge“ každý návštěvník ihned zjistí, že jeho dlouholetá tradice Vám zaručuje bezpečnost, loajalitu a diskrétnost.

Host na recepci obdrží vlastní kartu s čárovým kódem. Díky této kartě nemusí host po celou dobu návštěvy sáhnout do peněženky. Všechno, co host objedná ke konzumaci, se objeví na této kartě, kterou si může kdykoliv na displeji u baru diskrétně zkontrolovat. Jednoduchým úkonem ihned zjistí, co konzumoval a samozřejmě kolik ho doposud jeho pobyt stojí.

Noční podnik „Moulin Rouge“ je ojedinělým zařízení, ve kterém obsluha podle firemního hesla: „Přicházíš jako host a odcházíš jako přítel“ své hosty doslova hýčká. Další kroky návštěvníka většinou míří směrem k baru, který je bohatě zásoben všemi alkoholickými i nealkoholickými nápoji, včetně mnoha druhů whisky, bourbonů i whisek sladových v našich oblastech nepříliš známých.

Pokud host dokáže ocenit opravdu velice dobrou kuchyni, jistě si objedná z jídelního lístku některý z pokrmů, které mají zvláštní jména a pochází z vybraných světových kuchyní.

K nezapomenutelným zážitkům patří i návštěva bazénu ve stylu římských lázní či luxusního apartmá s 6-ti místnou vířivou vanou, zakomponovanou do tajů plné jeskyně. A pokud má host chuť na jinou estetickou podívanou, v hlavním sále, který je vestavěn stupňovitě, aby měl každý host nerušený výhled, může sledovat nonstop kabaretní show, plné striptýzů, lesby show, autoerotiky, live show a pravý francouzský kankán.

Erotický noční klub - barSamozřejmostí je možnost objednat si striptýz jen pro sebe ke stolu. Možná i proto přichází do „Moulin Rouge“ tolik párů, které hledají nové, zvláštní zážitky i inspiraci pro svůj vztah. Neboť jak víme, láska sama nejlépe inspiruje.

Celý program se odehrává na pódiu v sále. Vystoupení dívek, příjemná atmosféra, intimní prostředí… to všechno v sobě koncentruje jedinečně a hluboké zážitky, které se těžko vyjadřují slovy. „Zážitky, které můžete prožít jen v případě, že vyjímečný noční klub Moulin Rouge prostě navštívíte…

Platební možnosti

visa-card visa-electron mastercard mastercard-electron maestro